Doğum Fotoğrafçısı

Doğum Filmleri

Ayfer Uysal Aktürk

 

Paketlerimiz

Çekim fiyatlarımız :

 

Hamile Stüdyo...

Hamile Dış mekân...

Doğum...

Doğum ertesi...

Yeni doğan stüdyo...

Yeni doğan ailenin evi veya dış mekân...

Aile stüdyo...

Aile dış mekân...

Doğum filmi(montajlı3-5dk)... 

 

Cakesmash cekimi-1 yas konsept çekimi- doğum günü partisi çekimi gibi özel gün çekimleri de yapmaktayım.

Detaylar

 

-Doğum fotoğrafı çekimimiz, Doğum öncesi hazırlık aşamalarından başlayarak, Doğum anı ve Doğum sonrası bebek ile annenin ve ailenin buluşma aşamalarına kadar içindeki tüm önemli anlari kapsar.

-Yenidoğan çekimlerimiz stüdyomuzda  veya evinizde çekilebilir.  Minimum 1 maksimum bebeğimizin izin verdiği 6 konsepte kadar oluşturuyoruz . Aileyi de çekime dahil edebiliyoruz.(ek ücret yok)

- Doğum ile ilgili herhangi bir doğum belirtisinde benim ve size vereceğim esimin telefonu ile 7/24 telefonumuzdan aranarak bilgi verilmesi rica ediyorum.

- Sezaryen doğumlarda zaten öncesinde gün ve zaman belli oluyor ve sizinle temas halinde olacağız. Normal doğumlarda ise 6cm’de beni arayın derler meslektaşlarım ancak ben sizden herhangi acil bir durumda beni aramanızı rica edeceğim sonuçta İstanbul koca kent trafiğin durumu hiç belli olmaz ben de garantici bir oğlak kadını olarak hiçbir doğumumu kaçırmak istemediğimden benimle sürekli temas halinde olmanızı isteyeceğimJ

-Fotoğrafları makinemin shutteri (yani kullanım ömrünü belirleyen  en önemli gösterge) düşünmeden her ani yakalamak adına çektiğim için bir doğumda bir günde 700 kadar çekim yapabiliyorum, çekimin tamamını ayni gün ödeme aldıktan sonra yanınıza getirdiğiniz hard diske teslim edebiliyorum ya da wetransferle tüm jpeg çekimleri  en yüksek çözünürlükte 1 hafta içinde gönderebiliyorum.

-Fotoğrafların seçtiğiniz pakete gore 10-60 adetini detaylı photoshop ile ben kendim düzenliyorum. Baska bir kuruma yaptırmıyorum. Albüm isterseniz bir albüm oluşturuyoruz. 

-Ödemesi yapılmayan işlerin Photoshop düzenlemeleri yapılmaz, teslimat yapılmaz.

- Fotoğrafları teslim aldıktan sonra yapacağınız seçimler üzerinden albüm tasarımınız hazırlanır. Onay vermeniz durumunda baskıya yollanır. Albümlerin baskı & teslimat süresi secim bana bildirildikten sonra 4-8 haftadır.(seçim ilk 3 ay içinde yapılmazsa süreç uzayabilir)

- Albüm fotoğraflarının 3 ay içinde seçilmesini rica ederiz.

- Fotoğrafların kullanım ve yayınlama hakkı sadece aileye ve fotoğrafçıya aittir. Aile fotoğrafların fotoğrafçı tarafından paylaşılmasını istemezse fiyat yüzde 50 arttırılır.ve gizlilik sözleşmesi yapılır.

-Fotoğraflar ve videolar 1ay boyunca arşivde tutulur. 1ay içinde teslim alınmayan fotoğraflar, videolar ve albüm fotoğrafçının sorumluluğunda değildir. Teslim alınan fotoğrafların yedeklenmesi tavsiye ediyorum. Tüm çekim ödeme yapılması ardından aileye teslim edilir.

- Ödemeler çekim günü nakit olarak yapılır.

- Fiyatlara KDV Dahil değildir. 

-Gerek doğum fotoğrafı gerek doğum filmi için sertifikalarım mevcuttur ve hastaneye belge sunmak gerektiğinde paylaşabilirim. Hamile ve yeni doğan eğitimini de Amerika’da Ana Brandt a hamile model olarak katıldığımda izleme fırsatı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendisi uluslarararasi arenada bu isin piridir ve henüz Türkiye’de bir workshop düzenlemedi.


Benimle çalışmaya karar verdiğiniz takdirde toplam bedelin yüzde 30'u kaparo alınarak rezervasyon yapıyorum. Günlerim dolmadan geri dönüş yapmanızı tavsiye ederim 


 

Sevgilerimle

AYFER

© 2023 by DoğumFotoFilm

Doğum Fotoğrafçısı ve Doğum Filmcisi

Ayfer Uysal Aktürk